top of page
komanda

Jauni - jauniems.
22 ir daugiau galimybių būti kartu.

komanda geltona

22 bendrà būtis - kompleksinių paslaugų centras jaunimui, kuriame po vienu stogu buriasi su jaunimu dirbančios organizacijos, specialistai bei Vilniaus miesto ir visos Lietuvos jaunuoliai.

 

Centre teikiamos konsultacijos, mokymai, renginiai ir erdvės suteikia galimybę jaunimui patogiu ir prieinamu būdu gauti reikiamą informaciją, palaikymą ar vietą tiesiog būti bei reikštis. 22 bendruomenė siekia užtikrinti įvairiapusišką jaunimo poreikių atliepimą ir jaunimo įgalinimą.

Vizija - pažangiausia jaunimo bendruomenė Lietuvoje

Misija

22 bendrà būtis - kompleksinių paslaugų centras jaunimui, kuriame po vienu stogu buriasi su jaunimu dirbančios organizacijos, specialistai bei Vilniaus miesto ir visos Lietuvos jaunuoliai.

 

Centre teikiamos konsultacijos, mokymai, renginiai ir erdvės suteikia galimybę jaunimui patogiu ir prieinamu būdu gauti reikiamą informaciją, palaikymą ar vietą tiesiog būti bei reikštis. 22 bendruomenė siekiaužtikrinti įvairiapusišką jaunimo poreikių atliepimą ir jaunimo įgalinimą.

Tikslas

Suteikti skirtingas neformalaus ugdymo bei darbo su jaunimu paslaugas jaunimui.

heart

Erdves ir veiklas koordinuoja

VJISC
  • Instagram
  • Facebook

Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centras

Ši įstaiga skatina ir puoselėja Vilniaus miesto gyventojų savanorišką veiklą, organizuoja ir įgyvendina įvairius projektus ir renginius savanorystės bei kita jaunimui aktualia tematika, dalijasi jaunam žmogui svarbia informacija ir teikia konsultacijas. 

CITY_OF_VILNIUS

Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo skyrius

Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo skyrius rūpinasi 22 bendra būtis erdvėmis ir užtikrina sklandžią koordinuojančios organizacijos (VJISC) vykdomą veiklą 22 bendra būtis erdvėse.

Erdvės, nuo seno siekiančios gero

erdves_istorija

1807 m.

1983 m.

2020 m.

2022 m.

2023 m.

erdves_istorija

2023 m.

„Vilniaus labdarybės draugija“

Įsteigta „Vilniaus labdarybės draugija“. Draugijos tikslas buvo kovoti su valkatavimu, slaugyti neturtingus ligonius, globoti vaikus ir senelius.

„Žinijos draugija“

Įkurta „Žinijos“ draugija” - vienintelė NVO, Lietuvoje organizuojanti paskaitas ir jų ciklus pačiomis įvairiausiomis aktualiausiomis temomis.

„Naktinis Vilniaus Avilys“

Įkurtas „Naktinis Vilniaus Avilys“ - NVO ir kitų sektorių organizacijų kuriama, kūrybiškumą ir prevenciją nuo psichotropinių medžiagų skatinanti erdvė.

„Vilniaus Jaunimo Informacijos ir Savanorystės centras“

Erdvės perduotos koordinuoti „Vilniaus Jaunimo informacijos ir savanorystės centrui“, veikiančiam savanorystės skatinimo ir jaunimo informavimo bei konsultavimo paslaugų plėtojimo srityse. 

„22 bendra būtis“ - kompleksnių paslaugų centras jaunimui

„22 bendra būtis“ - Metų jaunimo iniciatyva

58-osios LiJOT asamblėjos apdovanojimų metu 22 bendra būtis pelnė apdovanojimą

bottom of page