top of page
< Back

Atvira jaunimo erdvė prikeliamos naujam gyvenimu.

2023 m. gegužės 16 d.

This is placeholder text. To connect this element to content from your collection, select the element and click Connect to Data.

Lapkričio 7 d., 15 val. Kaune duris iškilmingai atvers Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Pedagogų rengimo centras (K. Donelaičio g. 52). Jis įsikūręs erdvėse, įrengtose renovuojant ir modernizuojant universiteto turimą infrastruktūrą: įrengta per 100 darbo vietų ugdymo mokslų studijų programų dėstytojams ir mokslo darbuotojams, padidintas auditorijų ir seminarams skirtų kambarių skaičius.

Anot pastato architektų Vytauto Juškaičio ir Tomo Dimavičiaus, projekto metu atnaujinta fasado architektūrinė išraiška, pakeistas išplanavimas, atnaujinta infrastruktūra.

„1977 m. architekto Alfredo Antano Jakučiūno projektuotas pastatas per daugiau kaip 40 metų buvo gerokai nusidėvėjęs savo apdaila, tačiau ne tūrine pastato kompozicija, proporcijomis ir konstrukcijomis.

Iš kitų mūsų projektuotų pastatų šis išsiskiria atsakomybe, kurią reikėjo prisiimti, rengiant architekto Alfredo Antano Jakučiūno projektuoto pastato, projektą. Buvo didelė garbė, derinantis projekto sprendinius, apsilankyti Alfredo namuose ir išgirsti jo tvirtą ir argumentuotą nuomonę, dėl ko buvo pasirinkti teisingi projekto sprendiniai ir teisinga tolesnė projekto kryptis“, – sako architektas V. Juškaitis.

Previous
Next
bottom of page